Tarcza z agrafką grawerowana laserowo. Wzór 2.

  • Kod: TRCZ02
  • Producent: e-dyplomy
  • Dostępność: Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1-2 dni robocze + czas dostawy
  • szt.
  • Cena netto: 6,50 zł / szt. 7,99 zł / szt.

Tarcze szkolne grawerowane laserowo - tarcza formatu ok. 40mmx45mm, wykonana z laminatu grawerskiego, o grubości 1,3mm w komplecie z zapinką do samodzielnego wklejenia. 

Tarcze szkolne grawerowane laserowo - tarcza formatu ok. 40mmx45mm, wykonana z laminatu grawerskiego, o grubości 1,3mm w komplecie z zapinką do samodzielnego wklejenia. 

Tarcza posiada metalową zapinkę do samodzielnego wklejania. Zapinka (długość 36mm) - biały/czarny plastikowy klips typu agrafka z podkładem samoprzylepnym. Bezpieczne zapięcie i bardzo silny klej.

Oferujemy Państwu grawerowane tarcze szkolne w następujących kolorach: granatowy/biały; niebieski/biały, błękitny/biały, zielony/biały, czerwony/biały oraz bordowy/żółty.

Minimalna ilość zamówienia 12 sztuk.

Tarcze szkolne zachwycają elegancją i prostotą stylu, nawiązują wprost do tradycji filcowych tarcz szkół średnich i podstawowych.

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.