Realizacja i czas dostawy

Realizacja zamówienia / czas dostawy

Poniższe czasy realizacji/dostawy przesyłek obejmują realizację na terytorium  Polski. Wysyłka poza terytorium Polski na końcu tego tekstu.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Zamówienia złożone po godzinie 15:30 oraz w dni ustawowo wolne od pracy, są traktowane jako zamówienia złożone w kolejnym dniu roboczym.

Realizacja zamówień rozpoczyna się;

  • zamówień z płatnością przelewem tradycyjnym, po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto;
  • zamówień z płatnością przez przelewy 24, po złożeniu zamówienia
  • zamówień z płatnością przy odbiorze przesyłki, po złożeniu zamówienia
  • zamówień z płatnością przelewem dla jednostek administracji publicznej, po złożeniu zamówienia

Czas realizacji zamówienia to czas potrzebny do skompletowania zamówienia, spakowania  zamówionych artykułów, przygotowania dokumentów płatności oraz dokumentów wysyłkowych wynosi od 0 do 2 dni roboczych, z wyjątkiem artykułów z dłuższym okresem realizacji (np. biretów z haftem) – informacje o czasie realizacji podane są na każdej karcie produktu;

Czas realizacji zależy od ilości zamówień, ich wielkości, złożoności, stopnia indywidualizacji.

Praktycznie większość zamówień udaje się zrealizować (przygotować do wysyłki) w ciągu 1 dnia -wysyłka najpóźniej kolejnego dnia roboczego.


Czas dostawy to czas niezbędny do doręczenie przesyłki i zależy od wybranego sposobu dostawy i wynosi:

  • przesyłką ekonomiczną realizowaną przez Pocztą Polską - od 2 do 4 dni roboczych. (większość przesyłek dochodzi po dwóch dniach od momentu wysyłki)
  • przesyłka kurierska realizowaną przez DPD – od 1 do 2 dni roboczych (większość przesyłek dochodzi w kolejnym dniu roboczym, po jej nadaniu)

 

Czas realizacji przy zamówieniach z płatnością przelewem, rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, a w wypadku przesyłek płatnych przy odbiorze, od momentu wpłynięcia zamówienia, przy czym należy pamiętać, że zamówienia złożone po godzinie 15:30, czy w dni ustawowo wolne od pracy, są traktowane jako zamówienia złożone w kolejnym dniu roboczym.

UWAGA: W okresie 01.06. - 21.06. Czas realizacji może się wydłużyć do 4 dni.

 

WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ ZAGRANICĘ

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym istnieje możliwość wysyłki za granicę.
Koszty przesyłki poza granice Polski są zależne od wielkości zamówienia (wagi przesyłki) oraz kraju dostawy i są ustalane indywidualnie.
Należy złożyć zamówienie w formie zapytania.
Na podany adres email, wysyłamy informację całkowitym koszcie zamówienia wraz z kosztami wysyłki i kosztami płatności.
Po akceptacji warunków płatności i dostawy, przysyłamy dokumenty do dokonania przedpłaty, a po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy na wskazany w zamówieniu adres.
Czasy dostawy przesyłki ekonomicznej w Europie wynosi około 7-10 dni od nadania, a priorytetowej 4-6 dni.